Zadzwoń 24/7 : 531-800-850

Transport

Home 9 Usługi 9 Transport

Śmierć to nie koniec podróży – nasz transport doprowadzi Twoich bliskich tam gdzie chcesz

Nasza firma oferuje kompleksowy transport zmarłych, włączając w to przewóz ciała z miejsca umarcia do naszej chłodni. Działamy głównie w okolicy Wieliszewa, ale świadczymy usługi transportowe na terenie całej Polski.

Jesteśmy również w stanie zorganizować transport dla osób biorących udział w pogrzebie, które nie posiadają własnego środka transportu. Nasza flota obejmuje nowoczesne karawany pogrzebowe marki Mercedes Benz, które są specjalnie przystosowane do przewozu zmarłych.

Działamy w sposób godny i profesjonalny, zapewniając bezpieczny transport zmarłych na każdym etapie procesu pogrzebowego.

centrum-pogrzebowe-logo-1

Skontaktuj się z naszym Zakładem Pogrzebowym, pomożemy w organizacji pięknego pogrzebu

Dane Zakładu Pogrzebowego:

Całodobowy Zakład Pogrzebowy "Grudzień"

ul. Modlińska 131a
05-135 Wieliszew

NIP: 5361157783 

tel: 22 767 94 00

kom: 531-800-850

W naszej działalności głównie skupiamy się na realizacji usług pogrzebowych w miejscowościach Wieliszew, Serock, Legionowo, Nieporęt, Borowa Góra, Skrzeszew, Janówek, Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Zegrze, Łajski, Stanisławowo Drugie oraz Jabłonna. Niemniej jednak, nasi doświadczeni pracownicy są w stanie dojechać i zorganizować pogrzeb na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu z naszym całodobowym Zakładem Pogrzebowym "Grudzień".

 

Call Now Button