Zadzwoń 24/7 : 531-800-850

Sala Konsolacyjna

Home 9 Usługi 9 Sala konsolacyjna

Zapewnimy Państwu spokojne i intymne miejsce, w którym będzie można pożegnać bliską osobę w wyjątkowy sposób

W trudnych chwilach żałoby, po uroczystościach pogrzebowych, nasi Goście znajdą u nas miejsce, gdzie mogą poczuć się otoczeni wsparciem bliskich. Nasza sala konsolacyjna to idealne miejsce na spotkanie przy wspólnym stole, które pozwoli Państwu podziękować przybyłym osobom i uczcić pamięć zmarłego.

Nasza gościnna sala konsolacyjna pomieści nawet 60 osób, dlatego to doskonałe miejsce dla większych grup. Współpracujemy z cateringiem, który dostarczy Państwu wyśmienite dania, przygotowane z najwyższą starannością.

Dbamy o każdy detal, abyście Państwo mogli skupić się na sobie i swojej rodzinie w tych trudnych chwilach. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia wyjątkowej atmosfery, jaką stworzyliśmy dla Państwa.

centrum-pogrzebowe-logo-1

Skontaktuj się z naszym Zakładem Pogrzebowym, pomożemy w organizacji pięknego pogrzebu

Dane Zakładu Pogrzebowego:

Całodobowy Zakład Pogrzebowy "Grudzień"

ul. Modlińska 131a
05-135 Wieliszew

NIP: 5361157783 

tel: 22 767 94 00

kom: 531-800-850

W naszej działalności głównie skupiamy się na realizacji usług pogrzebowych w miejscowościach Wieliszew, Serock, Legionowo, Nieporęt, Borowa Góra, Skrzeszew, Janówek, Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Zegrze, Łajski, Stanisławowo Drugie oraz Jabłonna. Niemniej jednak, nasi doświadczeni pracownicy są w stanie dojechać i zorganizować pogrzeb na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu z naszym całodobowym Zakładem Pogrzebowym "Grudzień".

 

Call Now Button