Zadzwoń 24/7 : 531-800-850

Kwiaty i Wieńce

Home 9 Usługi 9 Kwiaty i wieńce

Kwiaty, które mówią więcej niż słowa – nasze kompozycje kwiatowe wyrażą Twoje uczucia w najpiękniejszy sposób

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kwiaciarni pogrzebowej. Oferujemy ponad 350 unikalnych wzorów kompozycji kwiatowych, a nasza własna kwiaciarnia gwarantuje najwyższą jakość i świeżość kwiatów.

Oferujemy również specjalny transport kwiatów, zapewniony przez wyposażony samochód, aby dostarczyć je w odpowiednim stanie. Nasz zespół może również pomóc w ułożeniu kompozycji kwiatowej na kościele lub na cmentarzu, aby zapewnić uroczysty i godny pochówek.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy możliwość stworzenia zindywidualizowanej aranżacji kwiatowej. Dbamy o każdy detal, aby upamiętnić zmarłego zgodnie z życzeniem rodziny i bliskich. Zaufaj profesjonalistom – nasza kwiaciarnia pogrzebowa zadba o piękny i wzruszający pochówek.

Zapraszamy do wyboru spośród naszych pięknych wzorów, a my dostarczymy je dokładnie tam, gdzie sobie życzysz

centrum-pogrzebowe-logo-1

Skontaktuj się z naszym Zakładem Pogrzebowym, pomożemy w organizacji pięknego pogrzebu

Dane Zakładu Pogrzebowego:

Całodobowy Zakład Pogrzebowy "Grudzień"

ul. Modlińska 131a
05-135 Wieliszew

NIP: 5361157783 

tel: 22 767 94 00

kom: 531-800-850

W naszej działalności głównie skupiamy się na realizacji usług pogrzebowych w miejscowościach Wieliszew, Serock, Legionowo, Nieporęt, Borowa Góra, Skrzeszew, Janówek, Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Zegrze, Łajski, Stanisławowo Drugie oraz Jabłonna. Niemniej jednak, nasi doświadczeni pracownicy są w stanie dojechać i zorganizować pogrzeb na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu z naszym całodobowym Zakładem Pogrzebowym "Grudzień".

 

Call Now Button