Zadzwoń 24/7 : 531-800-850

Usługi Pogrzebowe

Home 9 Usługi

Nasz zakład pogrzebowy oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe zapewniając pomoc w trudnym czasie

Zorganizowanie pogrzebu to trudne zadanie, ale nie musisz tego robić sam. Nasz zakład pogrzebowy oferuje kompleksową obsługę, włącznie z transportem, formalnościami, wyborem sposobu pochówku, kwiatami, stypą i wiele innych opcji, które dopasujemy do Państwa potrzeb.

Pogrzeby

Kompleksowa organizacja Pogrzebów Religijnych to godna ostatnia droga oddająca hołd zmarłemu z szacunkiem i w obecności Pana Boga.

Pogrzeb Świecki

Współpracujemy z zaufanym i licencjonowanym Mistrzem Ceremonii, aby sprostać potrzebom różnych wyznań i przekonań.

Kremacja Zwłok

„Z prochu powstałeś, w proch się obrócisz” – kremacja to coraz bardziej popularna forma pochówku, która zyskuje coraz większą akceptację społeczeństwa.

Kwiaty i Wieńce

Kwiaty i wieńce, które oferujemy, są pięknymi wyrazami pamięci i szacunku dla zmarłych, które wzbogacą i upiększą ceremonię pogrzebową.

Urny

Zapewniamy urny wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz z różnorodnymi wzorami i stylami, które odpowiadają różnym gustom i preferencjom.

Trumny

Najwyższej jakości materiały, z których wykonujemy trumny, zapewniają godne miejsce na ostatni odpoczynek dla zmarłego.

Transport

Profesjonalni kierowcy i najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa w naszych pojazdach zapewniają bezpieczne i godne przewiezienie zmarłego.

Kaplica

Nasza kaplica to piękne i spokojne miejsce, idealne do skupienia i pożegnania bliskiej osoby, w spokojnej i uroczystej atmosferze.

Sala Konsolacyjna

Zachęcamy do skorzystania z naszej sali konsolacyjnej, która została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu spokojnej stypy w trudnych chwilach.

Oprawa Muzyczna

Muzyka podczas pogrzebu to wyjątkowy sposób na wyrażenie uczuć i emocji, których nie zawsze da się w pełni wyrazić słowami podczas pożegnania bliskiej osoby.

Nagrobki i Krzyże

Zadbamy o nagrobki i krzyże dbając o ich estetyczny wygląd oraz trwałość, tak aby miejsce spoczynku bliskiej osoby zawsze było godne i piękne.

Tabliczki Pogrzebowe

W naszej ofercie znajdują się tabliczki o bogatym wzornictwie, które idealnie dopasują się do stylu wybranej trumny, urny lub krzyża.

Opieka nad Grobami

Podejmujemy się opieki nad grobami, zapewniając systematyczne czyszczenie i pielęgnację grobu, aby zawsze był on czysty i zadbany.

Mobilne Biuro

Możemy dojechać do klienta w wygodnym dla niego miejscu i czasie aby zapewnić kompleksowe usługi pogrzebowe bez konieczności wychodzenia z domu.

Formalności

Zaufaj nam, załatwimy wszystkie niezbędne formalności związane z pogrzebem, aby ulżyć Ci w trudnych chwilach żałoby.

centrum-pogrzebowe-logo-1

Skontaktuj się z naszym Zakładem Pogrzebowym, pomożemy w organizacji pięknego pogrzebu

Dane Zakładu Pogrzebowego:

Całodobowy Zakład Pogrzebowy "Grudzień"

ul. Modlińska 131a
05-135 Wieliszew

NIP: 5361157783 

tel: 22 767 94 00

kom: 531-800-850

W naszej działalności głównie skupiamy się na realizacji usług pogrzebowych w miejscowościach Wieliszew, Serock, Legionowo, Nieporęt, Borowa Góra, Skrzeszew, Janówek, Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Zegrze, Łajski, Stanisławowo Drugie oraz Jabłonna. Niemniej jednak, nasi doświadczeni pracownicy są w stanie dojechać i zorganizować pogrzeb na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu z naszym całodobowym Zakładem Pogrzebowym "Grudzień".

 

Call Now Button