Zadzwoń 24/7 : 531-800-850

Kaplica

Home 9 Usługi 9 Kaplica

Zapewnimy Twoim bliskim spokojne i uroczyste pożegnanie w miejscu, gdzie szacunek i godność spotykają się z pięknem i elegancją

Kaplica pogrzebowa w naszym domu jest wyjątkowym miejscem, które oferuje godny i piękny sposób pożegnania zmarłego. Zapewnia intymną atmosferę, która umożliwia bliskim oddanie ostatniego hołdu zmarłemu.

Nasza kaplica pogrzebowa oferuje pełen zakres usług, które zapewnią godną ceremonię pożegnalną. Dostępne są różne opcje, takie jak aranżacja kwiatów, muzyki i oprawy wizualnej. Zatrudniamy specjalistów, którzy zapewnią odpowiednie przygotowanie kaplicy i profesjonalną obsługę podczas ceremonii.

Bez względu na to, jak trudne są te chwile, możesz mieć pewność, że w naszej kaplicy zrobi się wszystko, co możliwe, aby uczcić pamięć Twojego bliskiego.

centrum-pogrzebowe-logo-1

Skontaktuj się z naszym Zakładem Pogrzebowym, pomożemy w organizacji pięknego pogrzebu

Dane Zakładu Pogrzebowego:

Całodobowy Zakład Pogrzebowy "Grudzień"

ul. Modlińska 131a
05-135 Wieliszew

NIP: 5361157783 

tel: 22 767 94 00

kom: 531-800-850

W naszej działalności głównie skupiamy się na realizacji usług pogrzebowych w miejscowościach Wieliszew, Serock, Legionowo, Nieporęt, Borowa Góra, Skrzeszew, Janówek, Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Zegrze, Łajski, Stanisławowo Drugie oraz Jabłonna. Niemniej jednak, nasi doświadczeni pracownicy są w stanie dojechać i zorganizować pogrzeb na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu z naszym całodobowym Zakładem Pogrzebowym "Grudzień".

 

Call Now Button