Zadzwoń 24/7 : 531-800-850

Opieka nad Grobami

Home 9 Usługi 9 Opieka nad grobami

Zadbamy o groby Twoich bliskich i aby zapewnić im godne upamiętnienie

Nasza firma pogrzebowa oferuje nie tylko usługi związane z organizacją pogrzebu, ale również zajmujemy się opieką nad grobami. Powierzając nam opiekę nad grobem Twojego bliskiego, zyskujesz pewność, że miejsce to będzie zawsze zadbane i czyste.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy szeroki zakres usług związanych z pielęgnacją grobów. Nasza oferta obejmuje między innymi: czyszczenie nagrobków, pielęgnację roślin, ustawianie zniczy i kwiatów, odśnieżanie oraz wiele innych. Dzięki naszej pomocy, bliscy zmarłych będą mieli pewność, że miejsce ich spoczynku jest zawsze zadbane i czyste.

Przekazanie opieki nad grobem naszej firmie to gwarancja, że miejsce spoczynku Twojego bliskiego zawsze będzie w najlepszym stanie, a Ty będziesz mieć spokój i poczucie, że zrobiono wszystko, co możliwe, aby zapewnić godne upamiętnienie. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i wybrać opcję, która spełni Twoje oczekiwania.

centrum-pogrzebowe-logo-1

Skontaktuj się z naszym Zakładem Pogrzebowym, pomożemy w organizacji pięknego pogrzebu

Dane Zakładu Pogrzebowego:

Całodobowy Zakład Pogrzebowy "Grudzień"

ul. Modlińska 131a
05-135 Wieliszew

NIP: 5361157783 

tel: 22 767 94 00

kom: 531-800-850

W naszej działalności głównie skupiamy się na realizacji usług pogrzebowych w miejscowościach Wieliszew, Serock, Legionowo, Nieporęt, Borowa Góra, Skrzeszew, Janówek, Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Zegrze, Łajski, Stanisławowo Drugie oraz Jabłonna. Niemniej jednak, nasi doświadczeni pracownicy są w stanie dojechać i zorganizować pogrzeb na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu z naszym całodobowym Zakładem Pogrzebowym "Grudzień".

 

Call Now Button