Zadzwoń 24/7 : 531-800-850

Tabliczki Pogrzebowe

Home 9 Usługi 9 Tabliczki pogrzebowe

Niezatarte wspomnienia, piękne wygrawerowane słowa pomogą uczcić pamięć Twoich bliskich zgodnie z ich życzeniem

Jednym z najważniejszych elementów uroczystości pogrzebowej jest okazanie szacunku dla zmarłej osoby poprzez umieszczenie na trumnie, urnie oraz na nagrobku daty narodzin i śmierci. Właśnie dlatego ważne jest, aby każdy uczestnik ceremonii mógł te informacje odczytać w każdej chwili. Zakład Pogrzebowy we Wieliszewie specjalizuje się w wykonawstwie tabliczek pamiątkowych na trumnę, urnę oraz na nagrobek lub krzyż. Przygotowujemy je z metalu nierdzewnego lub tworzywa sztucznego, umieszczając na nich imię i nazwisko osoby zmarłej, daty narodzin i śmierci oraz wybrane przez Klienta epitafium lub projekt graficzny. Tabliczki są wykonane z materiałów odpornych na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych i zabezpieczone specjalną folią, co zapewnia trwałość i czytelność napisów.

Zakład Pogrzebowy we Wieliszewie udostępnia swoim Klientom bogaty katalog dotychczas wykonanych tabliczek pamiątkowych. Jednocześnie, ostateczny wygląd tabliczki zależy od preferencji oraz gustu Klienta. W naszej ofercie znajduje się różnorodna kolorystyka, kształt i wielkość tabliczek oraz kilka czcionek do wyboru. Dzięki temu każdy Klient może wybrać tabliczkę, która najlepiej pasuje do wybranej trumny lub urny oraz nagrobnego krzyża. Nasi pracownicy chętnie pomogą w dokonaniu właściwego wyboru. Zaufaj nam i powierz wykonanie tabliczki pamiątkowej dla swojego bliskiego profesjonalistom z Zakładu Pogrzebowego we Wieliszewie.

centrum-pogrzebowe-logo-1

Skontaktuj się z naszym Zakładem Pogrzebowym, pomożemy w organizacji pięknego pogrzebu

Dane Zakładu Pogrzebowego:

Całodobowy Zakład Pogrzebowy "Grudzień"

ul. Modlińska 131a
05-135 Wieliszew

NIP: 5361157783 

tel: 22 767 94 00

kom: 531-800-850

W naszej działalności głównie skupiamy się na realizacji usług pogrzebowych w miejscowościach Wieliszew, Serock, Legionowo, Nieporęt, Borowa Góra, Skrzeszew, Janówek, Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Zegrze, Łajski, Stanisławowo Drugie oraz Jabłonna. Niemniej jednak, nasi doświadczeni pracownicy są w stanie dojechać i zorganizować pogrzeb na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu z naszym całodobowym Zakładem Pogrzebowym "Grudzień".

 

Call Now Button