Zadzwoń 24/7 : 531-800-850

Kremacja Zwłok

Home 9 Usługi 9 Kremacja Zwłok

Oddajemy ostatni hołd zmarłemu w blasku ognia

W naszej firmie oferujemy kompleksowe usługi kremacji, czyli procesu spalania zwłok w specjalnie do tego celu przeznaczonej trumnie kremacyjnej. Kremacja jest alternatywną metodą pochówku, pozwalającą na szybkie i godne pożegnanie zmarłego. Współpracujemy z jednym z najnowocześniejszych krematoriów pod Warszawą, który zapewnia naszym klientom natychmiastową obsługę bez długich terminów oczekiwania.

Nasz profesjonalny zespół zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii kremacyjnej, w tym m.in. przygotowaniem trumny i przewiezieniem zwłok do krematorium. Wszystkie formalności i procedury związane z kremacją są przez nas dokładnie wyjaśnione, aby zapewnić pełną transparentność i zrozumienie procesu dla naszych klientów.

Wybierając naszą firmę, masz gwarancję, że zmarły zostanie godnie i szanująco pożegnany. W trudnym dla Ciebie czasie możesz liczyć na pełne wsparcie i zrozumienie ze strony naszego zespołu. Zapewniamy wysoką jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego klienta, by sprostać ich potrzebom i oczekiwaniom.

centrum-pogrzebowe-logo-1

Skontaktuj się z naszym Zakładem Pogrzebowym, pomożemy w organizacji pięknego pogrzebu

Dane Zakładu Pogrzebowego:

Całodobowy Zakład Pogrzebowy "Grudzień"

ul. Modlińska 131a
05-135 Wieliszew

NIP: 5361157783 

tel: 22 767 94 00

kom: 531-800-850

W naszej działalności głównie skupiamy się na realizacji usług pogrzebowych w miejscowościach Wieliszew, Serock, Legionowo, Nieporęt, Borowa Góra, Skrzeszew, Janówek, Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Zegrze, Łajski, Stanisławowo Drugie oraz Jabłonna. Niemniej jednak, nasi doświadczeni pracownicy są w stanie dojechać i zorganizować pogrzeb na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu z naszym całodobowym Zakładem Pogrzebowym "Grudzień".

 

Call Now Button