Zadzwoń 24/7 : 531-800-850

Nasza Kwiaciarnia

Home 9 O Firmie 9 Kwiaciarnia

Z nami każdy pochówek staje się piękną pamiątką

Jesteśmy centrum wyrobów okolicznościowych Rose z siedzibą w Wieliszewie, działającym na rynku od ponad 20 lat. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają certyfikaty i stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w warsztatach i kursach florystycznych prowadzonych przez mistrzów w tej dziedzinie.

W naszej kwiaciarni stawiamy na estetykę i wysokie umiejętności. Dlatego oferujemy nie tylko tradycyjną sprzedaż kwiatów, ale również kompleksową obsługę imprez okolicznościowych. Nasze kwiaty są zawsze świeże i wyróżniają się ciekawym wyglądem, co podkreśla charakter danej uroczystości.

Jako kwiaciarnia pogrzebowa oferujemy ponad 350 unikalnych wzorów kompozycji kwiatowych, które są przygotowywane w naszej własnej kwiaciarni z najwyższej jakości kwiatów. Zapewniamy specjalny transport kwiatów, dzięki wyposażonemu samochodowi, który dostarcza kwiaty w odpowiednim stanie. Nasz zespół może również pomóc w ułożeniu kompozycji kwiatowej na kościele lub na cmentarzu, aby zapewnić uroczysty i godny pochówek.

Dla naszych najbardziej wymagających klientów oferujemy stworzenie zindywidualizowanej aranżacji kwiatowej, która zostanie przygotowana zgodnie z życzeniami rodziny i bliskich zmarłego. Dbamy o każdy detal, aby pochówek stał się piękną pamiątką dla zmarłego oraz dla jego najbliższych. Zaufaj profesjonalistom – nasza kwiaciarnia pogrzebowa zadba o to, by pochówek był piękny i wzruszający.

Zapraszamy do wyboru spośród naszych pięknych wzorów, a my dostarczymy je dokładnie tam, gdzie sobie życzysz

Współpraca z kwiaciarnią pozwoli Ci na:

  • Otrzymanie świeżych i pięknie wyglądających kwiatów, które będą cieszyć swoim zapachem.
  • Skorzystanie z profesjonalnego doradztwa przy wyborze najlepszych kwiatów i bukietów, które będą pasować do charakteru i wyglądu danej osoby, a także do pozostałych elementów uroczystości.
  • Stworzenie ciekawego klimatu i przełamanie lodów podczas spotkań biznesowych i towarzyskich dzięki dodatkowi w postaci kwiatów.
  • Wyrażenie uczuć w najważniejszych momentach dzięki pięknej i starannie dobranej kompozycji kwiatowej.
  • Dostarczenie kwiatów na czas i w odpowiednie miejsce, co zapewni pełną satysfakcję z usługi.
centrum-pogrzebowe-logo-1

Skontaktuj się z naszym Zakładem Pogrzebowym, pomożemy w organizacji pięknego pogrzebu

Dane Zakładu Pogrzebowego:

Całodobowy Zakład Pogrzebowy "Grudzień"

ul. Modlińska 131a
05-135 Wieliszew

NIP: 5361157783 

tel: 22 767 94 00

kom: 531-800-850

W naszej działalności głównie skupiamy się na realizacji usług pogrzebowych w miejscowościach Wieliszew, Serock, Legionowo, Nieporęt, Borowa Góra, Skrzeszew, Janówek, Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Zegrze, Łajski, Stanisławowo Drugie oraz Jabłonna. Niemniej jednak, nasi doświadczeni pracownicy są w stanie dojechać i zorganizować pogrzeb na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu z naszym całodobowym Zakładem Pogrzebowym "Grudzień".

 

Call Now Button