Zadzwoń 24/7 : 531-800-850

Formalności

Home 9 Usługi 9 Formalności

Pogrzeb to niełatwe zadanie, ale dzięki naszej pomocy, formalności związane z organizacją ceremonii będą załatwione szybko i sprawnie

W czasie żałoby potrzebujemy oparcia i wsparcia. Dlatego, aby ułatwić rodzinom zmarłych trudny czas organizacji pogrzebu, oferujemy kompleksową pomoc w załatwieniu wszelkich formalności. Zajmiemy się wszystkimi kwestiami formalnymi związanymi z organizacją pogrzebu, abyście Państwo mogli skupić się na żałobie i pożegnaniu bliskiej osoby.

Z nami Państwo będą mieli pewność, że wszystkie formalności związane z pogrzebem zostaną załatwione profesjonalnie, sprawnie i bezproblemowo.

centrum-pogrzebowe-logo-1

Skontaktuj się z naszym Zakładem Pogrzebowym, pomożemy w organizacji pięknego pogrzebu

Dane Zakładu Pogrzebowego:

Całodobowy Zakład Pogrzebowy "Grudzień"

ul. Modlińska 131a
05-135 Wieliszew

NIP: 5361157783 

tel: 22 767 94 00

kom: 531-800-850

W naszej działalności głównie skupiamy się na realizacji usług pogrzebowych w miejscowościach Wieliszew, Serock, Legionowo, Nieporęt, Borowa Góra, Skrzeszew, Janówek, Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Zegrze, Łajski, Stanisławowo Drugie oraz Jabłonna. Niemniej jednak, nasi doświadczeni pracownicy są w stanie dojechać i zorganizować pogrzeb na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu z naszym całodobowym Zakładem Pogrzebowym "Grudzień".

 

Call Now Button